PAR AUTORU
           
   Esmu dzimis 1962. gada 3. jūnijā.
  1985. gadā beidzu Rīgas Politehnisko Institūtu (tagad RTU), iegūstot daudzkanālu elektrosakaru speciālista diplomu. Kopš tā laika strādāju vājstrāvu sistēmu projektēšanā.
  Fotografēju jau kopš vidusskolas, bet par īstu nodarbi to uzskatu kopš 2004. gada, kad iegādājos modernāku fototehniku - savu pirmo digitālo fotokameru Sony DSC-F828, tad pirmo digitālo spoguļkameru Canon EOS 20d. Tagad strādāju ar Canon EOS 1d Mark III un Canon EOS 5d Mark II.
  Fotografēšanu esmu speciāli mācījies un ar prieku varu minēt savu pirmo pasniedzēju Latvijas fotogrāfu biedrības vadītāju Zigurdu Bilzoni. Pēc kursu pabeigšanas kļuvu par fotokluba "Rīga" biedru. Par savu skolotāju uzskatu talantīgo pedagogu un izcilo fotogrāfu Grigoriju Aleksikovu, pie kura beidzu trīs līmeņu kursus un meistarklasi, kā arī daudzus citus meistarus, ar kuriem kontaktējos un turpinu dalīties pieredzē.
  Katru gadu piedalos dažādās izstādēs fotoklubā “Rīga.” Trīs reizes esmu piedalījies izstādēs Algarves pasāžā Portugālē.
  Tagad fotografēju to, kas mani interesē: - kāda ir vide ap mums, ko tajā darām mēs, cilvēki, un kādi mēdzam būt. Ar prieku šajā procesā ieaicinu ikvienu. Tas ir neizsmeļams visdažādāko emociju avots. Katrs foto zibsnis kā jauna epifānija.